poniedziałek, 3 sierpnia 2015

58. Trudy & Luna Luminous download ; pokój Polly i Harkina

http://4.bp.blogspot.com/-JI95thrWB3Q/UlE9AKfr-tI/AAAAAAAAFrc/wQui6LrfbZY/s1600/8.png

Witajcie w pierwszym sierpniowym poście! Wolałbym nadal lipiec, ale cóż... wakacje trwają i trzeba się tym cieszyć! Pochwalę się, że kupiłem sobie The Sims Średniowiecze i dodatek Piraci i Bogaci, bo mi się spodobały. Doszły dzisiaj, a ja planuję sobie w nie pograć, więc prawdopodobnie wkrótce zaprezentuję Wam zdjęcia z mojej rozgrywki. Co o tym myślicie?

Na dzisiaj przygotowałem dla Was część rzeczy, o które mnie prosiliście - Trudy i Lunę Luminous do pobrania, które od kilku dni są też udostępnione w moim studiu na thesims3.com, skąd można je alternatywnie pobrać, a także zdjęcia pokoju Polly i Harkina Luminous z dedykacją dla Zielonej Herbaty, która chciała je zobaczyć :)


-> Trudy & Luna Luminous download-> Pokój Polly i Harkina Luminous

Tak prezentuje się "podróżniczy" pokój małżonków :) Po obydwu stronach drzwi na przeciwko łóżka były jeszcze ich zdjęcia razem, ale żeby sfotografować ten pokój, musiałem postawić jego kopię zapisaną w bibliotece, bo rodzina już dawno się z niego wyprowadziła, a obrazy z ramek nie zapisały się razem z nią i pozostały puste ramki, więc je usunąłem.


Dziękuję za uwagę, do następnej notki!

5 komentarzy:

 1. Ojeju, Trudy i Luna do pobrania <3 Na pewno pojawią się w mojej grze, tylko niech najpierw mi się zachce zainstalować dodatki do trójki :') Wielkie dzięki za prezentację podróżniczego pokoju- jest przepiękny i sama chciałabym w takim mieszkać ;u;

  OdpowiedzUsuń
 2. dziewczyny takie śliczne, dostrzegam i podobieństwa i przeciwieństwa<3 myślę że skuszę się na Lunę! dołączam się do Herby- chcę mieć taki pokój jaki mieli Polly i Harkin;-; możesz wstawić zdjęcia ze Średniowiecza, to byłaby fajna odskocznia c:
  buzi!

  OdpowiedzUsuń
 3. The Sims Średniowiecze? W takim razie niecierpliwie wyczekuję kolejnego posta ;) Simki zachwycają swoim urokiem, aż zaczynam żałować, że nie gram w trójkę. Pokój przepiękny, też bym chciała umieć tak dekorować pokoje.

  OdpowiedzUsuń
 4. PRZEPIĘKNY pokój <33 Trudy pobrana :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Luna i Trudy są śliczne, na pewno je kiedyś pobiorę; na razie i tak nie gram w ts3 ;) Podoba mi się pokój Polly i Hanka, ma klimacik :D Czekam na fotki ze Średniowiecza :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Translate